E-Mail Adresiniz :
Şifreniz :

Markalar

Kategoriler

Haber Listesi

Yenilikler ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen Haber Listemize katılın.
E-Posta Adresiniz

Hakkımızda


 

 

Avrupapetcenter internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş,faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır sanal ortamda sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemektedir.Evde evcil hayvan bakımının zorluğunu bilmekteyiz.Zor ve bi o kadarda zevkli olan bu görevi sizler için daha kullanışlı ve kolay hale getirdik.

Prensibimiz, müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır.Pet sektörü içersinde edindiğimiz tecrübeyi, sevimli dostlarımızın ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarla bütünleşik ve tek bir noktadan hizmet vermeyi amaçlamaktadır.Avrupapetcenter.com hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli teknolojik alt yapıya sahiptir.Hedefimiz istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

 

Avrupapetcenter duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.Müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini arttırarak sürdürecektir.

 

Saygılarımızla,

 

Misyonumuz

Müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını göz önünde tutarak uluslar arası kalitede modern dünya standartlarında ürün ve hizmeti sürekli gelişimi amaçlayan daha da iyiyi arayan düşüncesiyle hayvan severlere en uygun fiyatları sunmaktır.

Vizyonumuz

Sektörümüzde yenilikleri takip edip hayvan sevenlerin ihtiyaç duyacağı bütün ürün ve hizmetleri her zaman iyiyi arayan hızlı, ekonomik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan marketler zinciri kültürünü oluşturmak.

 

 

K9 AVRUPA EVCİL HAYVAN ÇİFTLİĞİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

 

GÜLBAHAR MAH AVNİ DİLLİGİL SK NO: 26 /A ŞİŞLİ/İSTANBUL

 

Avrupapetcenter Satış Destek Hattı: (0212) 213 30 31