Köpek Yıkama ve Banyo için randevu oluşturarak , sevimli dostunuzun sağlıklı ve temiz cilde kavuşturabilirsiniz.. Köpeğinizin ırkına ve türüne ve tüy yapısına göre seçilmiş şampuanların kullanıldığı ‘K9 Pet Banyo’ salonumuzda rahatlıkla köpeğinizin tüm bakımlarını yaptırabilirsiniz. Köpek vücut bakımının sağlandığı Köpek YıkamaHizmeti ; Göz, Kulak ve Tırnak bakımlarınıda içermektedir.

Temel itaat eğitimi; basit itaat komutlarından oluşan ve yavruluk eğitiminden hemen sonra gelen, davranış ve komutlarının tamamını kapsar.

Köpek cinslerini eğiterek belirli beceriler kazandıran uzman personellerimiz dizi ve filmlerde oynamak üzere aktör köpek eğitimleri de veriyor. Köpeklerin dizilere uygunluğuna göre olması gereken becerilere sahip olan aktör köpeklerimiz istenilen süre bazında kiralanabiliyor. Aktör köpek eğitimlerini başarı ile tamamlayan ve insanlarla olan ilişkilerinde uysal köpekleri belirli prosedürler çerçevesinde kiralama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yazı Gelecek

Özellikle kapalı alanlarda, yani evlerde yaşayan kedi ve köpeklerin tüyleri ile ilgili problemler tüm hayvanseverlerin devamlı yaşadığı bir durumdur. Kimilerimiz bu tür problemlere tahammül gösteremiyor olsak da, can dostlarımızdan ayrılmamak için onları kedi kuaförü hizmeti sunan firmalarda tıraş ettirmemiz her açıdan daha iyi olacaktır… 

Yazı Gelecek

Çalıştığımız Bazı Markalar