Temel Eğitim

Temel itaat eğitimi; basit itaat komutlarından oluşan ve yavruluk eğitiminden hemen sonra gelen, davranış ve komutlarının tamamını kapsar.

Alan Koruma Eğitimi

Alan Koruma Eğitimi, Köpeğin bulunduğu, sahiplendiği ortamı korumasını sağlar. Ev,iş yeri,fabrika,depo farketmez. Köpek, sahiplendiği bölgeye bir ve ya birkaç kişinin tehlike arz eder şekilde girdiğini sezmesiyle birlikte o kişi ve ya kişileri etkisiz hale getirir. Etkisiz hale getirdikten sonra, sahibi gelene kadar bekler.

Tuvalet Eğitimi

Yavru bir köpeğin tuvalet eğitimi, sahiplerinin ilk endişe ettiği konudur. Evden halılar apartopar kaldırılır, gazete kağıtları, pedler yayılır. Ama çoğu zaman hatalar yapılır ve dostunuzun tuvalet alışkınlığını kazanma süresi uzar. Her köpeğin tuvalet alışkanlığını kazanma süresi farklıdır.Bizde Bu Konuda Sizlere Yardımcı Oluyoruz

İleri İtaat Eğitimi

 Temel itaat eğitimi almış, meraklı ve istekli bir şekilde tüm komutlarını uygulayan kullanıcı ve köpeklerin katılabileceği eğitim programıdır. 

BodyGuard Eğitimi

Bodyguard eğitimi köpeğimizin karakterine bağlı olarak genellikle 1 yaşından sonra verilebilen bir eğitimdir.

Aktör Köpek Eğitimi

Temel İtaat Eğitimini ve İleri İtaat Eğitimini başarıyla almış olması gerekiyor. Çünkü bu eğitimde öğretilen komutların bazıları tasmalı, bazıları tasmasız. Bu eğitimi aldırmak isterseniz, öncelikle köpeğinizi karakter testine tabi tutuyoruz, çünkü her köpek bu eğitime uygun değil.