E-Mail Adresiniz :
Şifreniz :

Markalar

Kategoriler

Haber Listesi

Yenilikler ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen Haber Listemize katılın.
E-Posta Adresiniz

Gizlilik Bildirimi


www.PetAvrupa.com web sitesinde, kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.
 

www.PetAvrupa.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.


Sitemiz TEB Bankası  Sanal Posu ve Ortak Ödeme Sayfası kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Bu sistemde kredi kartınızın bilgileri 128bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenerek bankaya ulaşmaktadır. Alışverişinizde Kredi Kartı Bilgilerinizin Güvenliği Banka Tarafından Sağlanmaktadır.  Banka ya da kredi kartınızdan doğabilecek sorunlardan firmamız mesul tutulamaz.